Twitter ve Facebook’tan Sıkılanlar İçin Alternatif

28 10 2013 22:23 tarihinde, İnternet kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 3367 kez okundu

Bugün takip ettiğim blogları gezerken farklı bir sosyal paylaşım sitesine rastladım.

Merak ettim ve biraz dolaşmaya başladım. Bahsi geçen site aslında sadece not paylaşımına imkan tanıyor. Fotoğraf ve video gibi zengin içerik paylaşımı yok. Paylaşılan içerikler vecize diye tabir ettiğimiz özlü sözler.

Paylaştığınız notlar kullanıcıların beğenisine sunuluyor ve dilerseniz herkes yorum yapabiliyor ve belirli kriterlerde size oy verebiliyor.

Paylaştığınız içerikleri Facebook, Twitter ve Tumblr’a da gönderebiliyorsunuz otomatik olarak. Asıl önemli nokta burası. Paylaştığınız bir söz mesela Twitter’da fotoğraf olarak gidiyor. Fotoğrafı Twitter’da açabiliyorsunuz ya da adrese tıklayıp site üzerinde görüntüleyebiliyorsunuz. Ancak fotoğraf sizin Twitter fotoğraf albümüne eklenmiyor.

Notlarınıza değişik arkaplan stilleri ekleyebiliyorsunuz. Paylaşmadan önce notunuza bir başlık ekleyebiliyor ve etiket girebiliyorsunuz. Herkese açık ve gizli seçeneği de mevcut.

Site anasayfasında günün notu, son notlar, en çok teşekkür alanlar vs olarak listelenmiş.

notography

Kendinize ait bir galeriniz var. Burada sizin seçtikleriniz, takip ettiklerinizin notları, son notlarınız var. Twitter’da olduğu gibi takip etme olayı mevcut.

Eğer Facebook ve Twitter’dan sıkıldıysanız ya da kendinize ait cümlelerinizi paylaşmak istiyorsanız buyrun dahasını siz keşfedin.. notegraphy

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Mehmet

  Gayet güzel bir anlatımda bulunmuşsunuz. Sayenizde öğrettiğiniz şekilde yaparak bir kişiyi engelledim bende.
 • Anonim Misafir

  Merhaba, ınstagram nega araç eklentisini almak istiyorum. Hesap bilgilerinizi atar mısınız?
 • Anonim Misafir

  yorum özelliği müthiş oldu hocam umarım zamanlı gönderi planlama özelliği de getirirsiniz de piyasadaki herkes sizin ekletiyi kullanır.
 • Anonim Mehmet

  İnstagram nega araç eklentisini iki ayrı hesabım için aldım kullanıyorum. Ücreti de gayet makul. Bir çok işime yaradı, takipçi sayısı arttırmada kesinlikle faydalı bir araç. Yeni eklenen yorum modülü etiket bazlı ve kullanıcı bazlı olur ise çok daha mükemmel olacak. Böyle yararlı bir uygulamayı oldu...
 • Anonim Nebi Garcı

  E-posta gönderildi