Twitter ve Facebook’tan Sıkılanlar İçin Alternatif

28 10 2013 22:23 tarihinde, İnternet kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 3150 kez okundu

Bugün takip ettiğim blogları gezerken farklı bir sosyal paylaşım sitesine rastladım.

Merak ettim ve biraz dolaşmaya başladım. Bahsi geçen site aslında sadece not paylaşımına imkan tanıyor. Fotoğraf ve video gibi zengin içerik paylaşımı yok. Paylaşılan içerikler vecize diye tabir ettiğimiz özlü sözler.

Paylaştığınız notlar kullanıcıların beğenisine sunuluyor ve dilerseniz herkes yorum yapabiliyor ve belirli kriterlerde size oy verebiliyor.

Paylaştığınız içerikleri Facebook, Twitter ve Tumblr’a da gönderebiliyorsunuz otomatik olarak. Asıl önemli nokta burası. Paylaştığınız bir söz mesela Twitter’da fotoğraf olarak gidiyor. Fotoğrafı Twitter’da açabiliyorsunuz ya da adrese tıklayıp site üzerinde görüntüleyebiliyorsunuz. Ancak fotoğraf sizin Twitter fotoğraf albümüne eklenmiyor.

Notlarınıza değişik arkaplan stilleri ekleyebiliyorsunuz. Paylaşmadan önce notunuza bir başlık ekleyebiliyor ve etiket girebiliyorsunuz. Herkese açık ve gizli seçeneği de mevcut.

Site anasayfasında günün notu, son notlar, en çok teşekkür alanlar vs olarak listelenmiş.

notography

Kendinize ait bir galeriniz var. Burada sizin seçtikleriniz, takip ettiklerinizin notları, son notlarınız var. Twitter’da olduğu gibi takip etme olayı mevcut.

Eğer Facebook ve Twitter’dan sıkıldıysanız ya da kendinize ait cümlelerinizi paylaşmak istiyorsanız buyrun dahasını siz keşfedin.. notegraphy

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Mamos

  Merhaba öncelikle kolay gelsin hayalete düşmüş bi hesap nasıl kurtalabilir twitter destek'e ne gibi bi mesaj yazılmalıdır ve bu mesajın dili türkçe mi olmalıdır örnek bir mesajla bilgilendirir misiniz bizi
 • Anonim Nebi Garcı

  Bildiğim kadarıyla yok.
 • Anonim Misafir

  Selamünaleyküm Nebi bey. Twitlerimizi beğenenlerin listesini topluca alabileceğimiz bir kod var mı?Yardımınız için teşekkürler.
 • Anonim Burak Garcı

  AddMeFast gibi beğeni siteleri ve krediyle takipçi yollayan bir iki uygulama ve benzerleri Twitter Kuralları'na aykırı. Yani uymanız gereken, sadece limitler değil. Dolayısıyla Limiti aşmadığımız müddetçe istediğimiz gibi hareket edebilmemiz gerekmez mi? sorusuna hayır, istediğimiz gibi hareket edeb...
 • Anonim Misafir

  Merhaba Ben herhangi bir limit aşımı yapmamama rağmen hesabım sıklıkla kilitleniyor Gelen mesajda olağanüstü bir durumla karşılaşıldığı bahanesi gösteriliyor Kilidi açınca da takip ettiklerim sıfırlanmış gözüküyor Bu durumda da takipçilerimden bazıları benim yaptığımı düşünerek takipten çıkıyor Olan...