Twitter ve Facebook’tan Sıkılanlar İçin Alternatif

28 10 2013 22:23 tarihinde, İnternet kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 2903 kez okundu

Bugün takip ettiğim blogları gezerken farklı bir sosyal paylaşım sitesine rastladım.

Merak ettim ve biraz dolaşmaya başladım. Bahsi geçen site aslında sadece not paylaşımına imkan tanıyor. Fotoğraf ve video gibi zengin içerik paylaşımı yok. Paylaşılan içerikler vecize diye tabir ettiğimiz özlü sözler.

Paylaştığınız notlar kullanıcıların beğenisine sunuluyor ve dilerseniz herkes yorum yapabiliyor ve belirli kriterlerde size oy verebiliyor.

Paylaştığınız içerikleri Facebook, Twitter ve Tumblr’a da gönderebiliyorsunuz otomatik olarak. Asıl önemli nokta burası. Paylaştığınız bir söz mesela Twitter’da fotoğraf olarak gidiyor. Fotoğrafı Twitter’da açabiliyorsunuz ya da adrese tıklayıp site üzerinde görüntüleyebiliyorsunuz. Ancak fotoğraf sizin Twitter fotoğraf albümüne eklenmiyor.

Notlarınıza değişik arkaplan stilleri ekleyebiliyorsunuz. Paylaşmadan önce notunuza bir başlık ekleyebiliyor ve etiket girebiliyorsunuz. Herkese açık ve gizli seçeneği de mevcut.

Site anasayfasında günün notu, son notlar, en çok teşekkür alanlar vs olarak listelenmiş.

notography

Kendinize ait bir galeriniz var. Burada sizin seçtikleriniz, takip ettiklerinizin notları, son notlarınız var. Twitter’da olduğu gibi takip etme olayı mevcut.

Eğer Facebook ve Twitter’dan sıkıldıysanız ya da kendinize ait cümlelerinizi paylaşmak istiyorsanız buyrun dahasını siz keşfedin.. notegraphy

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Rıfat

  Eklentiyi yaklaşık 20 gündür kullanıyorum. Öncelikle eklenti verdiğimiz paranın üzerinde değerde onu belirtebilirim, Helali hoş olsun. Her hangi bir hesaba girip takip etme seçimiyle o hesabı takip edenleri veya hesabın takip ettiklerini rahatlıkla takip edebiliyorsunuz. Beğeni içinse söyleyecek bir...
 • Anonim Misafir

  hocam sadece bizi takip edenleri takipten çıkma seçeneğine ihtiyacımız var.
 • Anonim Misafir

  toplu takip kodunu guncelleyecekmisin
 • Anonim Nebi Garcı

  ssd alacaksanız kesinlikle birleştirmeyin. Birleştirme olur mu ondan da emin değilim ama yani ssd normal diskten kat kat hızlı en azından sistemi ssd ye kurun ki işler hızlı olsun
 • Anonim Misafir

  teşekkur ederim hemen bakıyorum