Twitter’da Ekileşimleri Toplu Halde Silme

27 02 2014 15:42 tarihinde, Twitter kategorisinde yazıldı. 2 yorum yapıldı, 14053 kez okundu

Twitter’da bir başka kullanıcılarla yaptığınız etkileşimleri yani mention dediğimiz sohbetleri topluca silmenin yolunu arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Temizlik imandandır bilirsiniz. Bu yüzden bazen toplu temizlik yapmak gerekebilir. Twitter’da eski etkileşimleriniz yeni iş hayatınızda ya da çevrenizde sorun teşkil edebilir ya da herhangi bir sebeple bunlardan kurtulmak isteyebilirsiniz.

Sebep her ne olursa olsun eğer etkileşimlerinizin tamamını ya da bir kısmını silmek istiyorsanız öncelikle şu adrese gidin.

Twitter hesabınızla sol üst kısımdaki sign in with Twitter  butonu ile giriş yapın. Buradaki arapça ifadeler kafanızı karıştırmasın. Sizin ihtiyacınız olan kısım ingilizce.

etkilesim silme

Delete From Last” kısmında yer alan 200, 400 diye artan rakamlar sileceğiniz en son gönderilen etkileşim sayısıdır.

Keep Last” kısmında ise hariç tutulacak son etkileşim sayıları verilmiş.

“Excule if Tweet is Retweeted?” ise retweetleri hariç tutmanız için işaretlemelisiniz.

Inculde RTs ” bu kutucuk ise işaretlendiğinde yaptığınız retweetler de silinecektir.

silinen etkilesimler twitter

Delete butonuna tıkladığınızda bir süre bekleyin ve ardından silinen tweetlerin yani etkileşimlerin listesini alt kısımda görebileceksiniz.

Uygulama sitesinde sorun olabilir bazen siteye giremeyebilirsiniz. Ben az önce denedim ve yazıyı yazdım gayet güzel bir şekilde çalışıyor. Umarım işinizi görür. Çünkü bu tür uygulama bulma şansınız pek yok. Kolay gelsin.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makale 2 Yorum Aldı. Siz Ne Düşünüyorsunuz?
 1. twitter hesabımı kapattım. şu an silinmiş durumda. ancak o isimle açılan hesabıma yapılan mentionlar duruyor. Onları silmek için bir yöntem var mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Nebi Garcı Mamos

  Merhaba öncelikle kolay gelsin hayalete düşmüş bi hesap nasıl kurtalabilir twitter destek'e ne gibi bi mesaj yazılmalıdır ve bu mesajın dili türkçe mi olmalıdır örnek bir mesajla bilgilendirir misiniz bizi
 • Nebi Garcı Nebi Garcı

  Bildiğim kadarıyla yok.
 • Nebi Garcı Misafir

  Selamünaleyküm Nebi bey. Twitlerimizi beğenenlerin listesini topluca alabileceğimiz bir kod var mı?Yardımınız için teşekkürler.
 • Nebi Garcı Burak Garcı

  AddMeFast gibi beğeni siteleri ve krediyle takipçi yollayan bir iki uygulama ve benzerleri Twitter Kuralları'na aykırı. Yani uymanız gereken, sadece limitler değil. Dolayısıyla Limiti aşmadığımız müddetçe istediğimiz gibi hareket edebilmemiz gerekmez mi? sorusuna hayır, istediğimiz gibi hareket edeb...
 • Nebi Garcı Misafir

  Merhaba Ben herhangi bir limit aşımı yapmamama rağmen hesabım sıklıkla kilitleniyor Gelen mesajda olağanüstü bir durumla karşılaşıldığı bahanesi gösteriliyor Kilidi açınca da takip ettiklerim sıfırlanmış gözüküyor Bu durumda da takipçilerimden bazıları benim yaptığımı düşünerek takipten çıkıyor Olan...