Twitter’da Ekileşimleri Toplu Halde Silme

27 02 2014 15:42 tarihinde, Twitter kategorisinde yazıldı. 2 yorum yapıldı, 16435 kez okundu

Twitter’da bir başka kullanıcılarla yaptığınız etkileşimleri yani mention dediğimiz sohbetleri topluca silmenin yolunu arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Temizlik imandandır bilirsiniz. Bu yüzden bazen toplu temizlik yapmak gerekebilir. Twitter’da eski etkileşimleriniz yeni iş hayatınızda ya da çevrenizde sorun teşkil edebilir ya da herhangi bir sebeple bunlardan kurtulmak isteyebilirsiniz.

Sebep her ne olursa olsun eğer etkileşimlerinizin tamamını ya da bir kısmını silmek istiyorsanız öncelikle şu adrese gidin.

Twitter hesabınızla sol üst kısımdaki sign in with Twitter  butonu ile giriş yapın. Buradaki arapça ifadeler kafanızı karıştırmasın. Sizin ihtiyacınız olan kısım ingilizce.

etkilesim silme

Delete From Last” kısmında yer alan 200, 400 diye artan rakamlar sileceğiniz en son gönderilen etkileşim sayısıdır.

Keep Last” kısmında ise hariç tutulacak son etkileşim sayıları verilmiş.

“Excule if Tweet is Retweeted?” ise retweetleri hariç tutmanız için işaretlemelisiniz.

Inculde RTs ” bu kutucuk ise işaretlendiğinde yaptığınız retweetler de silinecektir.

silinen etkilesimler twitter

Delete butonuna tıkladığınızda bir süre bekleyin ve ardından silinen tweetlerin yani etkileşimlerin listesini alt kısımda görebileceksiniz.

Uygulama sitesinde sorun olabilir bazen siteye giremeyebilirsiniz. Ben az önce denedim ve yazıyı yazdım gayet güzel bir şekilde çalışıyor. Umarım işinizi görür. Çünkü bu tür uygulama bulma şansınız pek yok. Kolay gelsin.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makale 2 Yorum Aldı. Siz Ne Düşünüyorsunuz?
 1. twitter hesabımı kapattım. şu an silinmiş durumda. ancak o isimle açılan hesabıma yapılan mentionlar duruyor. Onları silmek için bir yöntem var mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Nebi Garcı Mehmet

  Gayet güzel bir anlatımda bulunmuşsunuz. Sayenizde öğrettiğiniz şekilde yaparak bir kişiyi engelledim bende.
 • Nebi Garcı Misafir

  Merhaba, ınstagram nega araç eklentisini almak istiyorum. Hesap bilgilerinizi atar mısınız?
 • Nebi Garcı Misafir

  yorum özelliği müthiş oldu hocam umarım zamanlı gönderi planlama özelliği de getirirsiniz de piyasadaki herkes sizin ekletiyi kullanır.
 • Nebi Garcı Mehmet

  İnstagram nega araç eklentisini iki ayrı hesabım için aldım kullanıyorum. Ücreti de gayet makul. Bir çok işime yaradı, takipçi sayısı arttırmada kesinlikle faydalı bir araç. Yeni eklenen yorum modülü etiket bazlı ve kullanıcı bazlı olur ise çok daha mükemmel olacak. Böyle yararlı bir uygulamayı oldu...
 • Nebi Garcı Nebi Garcı

  E-posta gönderildi