Nega Twitter Araçları Eklentisi

10 11 2014 22:12 tarihinde, Eklentiler, Satışlar, Twitter kategorisinde yazıldı. 211 yorum yapıldı, 70536 kez okundu

Twitter'da bir çok işlem için zaman bulamayabilirsiniz. Daha aktif kullanım için işlemleri otomatikleştirmeniz gerekir.

Twitter’da hesabınızı daha aktif kullanmak için Nega Twitter Araçları eklentisini sizler için hazırladım. Eklenti ile neler yapabileceğinizi elimden geldiğince açık ve kısa şekilde anlatmaya çalışacağım.

Eklenti ile neler yapabilirsiniz?

Nega Twitter Araçları’nı ilk kodlama amacım hesap satışı için takipçi arttırmayı kolaylaştırmaktı. Ancak daha sonra paylaşmaya karar verdim. Yaklaşık 2 yıldır eklenti ile büyüttüğüm hesapların satışını yapıyorum. Bu eklenti ile 100% organik takipçiler edinebilirsiniz.

Her gün düzenli takip yaparak ayda ortalama 7-10 bin takipçi edinebilirsiniz. Hesaplarınızla dikkat çekmek için retweet ve beğenmeyi daha kolay hale getirebilirsiniz. Takipçilerinize direkt mesajlar gönderebilir ya da mesajlarınızı ayrıca bir uygulama kullanmadan temizleyebilirsiniz. Bunlar başlıca özellikler. Dilerseniz başlıklar halinde tek tek açıklayayım.

Eklenti nasıl çalışır?

Nega Twitter Araçları eklentisini kurduğunuzda yukarıda fotoğrafta da görüldüğü gibi tweet oluşturma butonunun hemen sağında bir menü ikonu gözükecektir.

Takip Et Bağlantısı

Bir kullanıcının takip ettiklerini ya da takipçilerini takip etmek için takip et bağlantısına tıklayın.

Bağlantıya tıkladığınız anda ya da Ctrl+Alt+T yaptığınız anda takip et bağlantsının yerinde durdur bağlantısı çıkar.  İşlemi bitirmek için onu ya da ESC tuşunu kullanabilirsiniz. Ayrıca filtreleme için seçenekler bağlantısından takip seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Takipten çık Bağlantısı

Takipten çık bağlantısını ve Ctrl+Alt+U kısayolunu takip ettiklerinizin listesinde kullanın. Burada sadece sizi geri takip etmeyen kullanıcıları bulup takipten çıkar. Yine tıkladığınızda sağda durdur butonu çıkacaktır. Dilerseniz ESC ile de durdurabilirsiniz. Durdurmadığınız zaman takip ettiklerinizin tamamı bitene kadar işlem sürer.

Beğen Bağlantısı

Eklentinin adını Nega Twitter Araçları olarak değiştirdim. Artık sadece takip etme ve takipten çıkma değil bunun yanında anasayfadaki tweetleri ve bir kişinin profilinde tüm tweetleri otomatik favoriye ekleme özelliği de ekledim. İşlem günlük 1000 favori limitiniz dolana kadar devam eder. Durdurmak isterseniz yine ESC ya da durdur bağlantısnı kullanabilirsiniz.

Beğeni Sil Bağlantısı

Eklentinin 1.5.0 sürümünde favorilerinizi silebilmeniz için bir bağlantı ekledim.

Favori silme bağlantısını kullanamadan önce bu hatırlatmayı göz önünde bulundurmanız iyi olacaktır.

Twitter eski favorileri göstermiyor gözükmeyen favoriler de silinmiyor. Hiç favoriniz gözükmese de favori sayınız sıfırlanmayabilir. Bunun eklentiden kaynaklanan bir sorun değil, Twitter’ın eski favorileri gizlemesinin bir sonucudur.

RT Yap Bağlantısı

Eklentinin 1.5.6 sürümünde eklenen bu özellik ile artık anasayfadaki tweetleri ve bir kişinin profilindeki tweetleri kolayca RT (retweet) edebileceksiniz. Bu uygulama daha sonra, arama sonuçlarında ve listelerde de çalışacak şekilde güncellenecektir.

DM Gönder Bağlantısı

DM gönder bağlantısını kullanarak oluşturacağınız 10 farklı DM’yi günlük dm limitiniz (1000) dolana kadar takipçilerinize DM gönderebilirsiniz. DM göndermek için dilerseniz bir sayı girersiniz ya da takipçilerinizin içinden bir kullanıcıya kadar dm atmasını sağlayabilirsiniz. 10 farklı DM oluşturma sebebim, aynı DM’yi birçok kişi gönderdiğinizde Twitter sizi bir süre DM atma yasağına tabi tutuyor. Bu durumdan kurtulmak için 10 farklı DM’yi takipçilerinize rastgele birini seçip eklenti otomatik atacaktır.

Gönderdiğiniz 10 mesaj tarayıcı verilerini temizleyene kadar kaydolur ve her seferinde aynı mesajı yazmak zorunda kalmazsınız. (versiyon 1.2.3 +)

Kişi Ara Bağlantısı

Daha önce eklentide yer alan takip listesi özelliği bazı kullanıcıları rahatsız etmesi üzerine kaldırmıştım. Şimdi takipçilerini takip edecek kullanıcı bulma sıkıntısı çeken arkadaşlar için kişi bulma özelliği ekledim. (v1.3.4)

nta menu

Eklenti seçeneklerinde yer alan takipçisi sayısı aralıklarını belirleyip arama yaptığınızda takipçi aralığındaki kullanıcıları listenin en üstünde bağlantı olarak listeler.

Bu özelliği daha iyi anlamak için kişi ara özelliğini bir kez çalıştırmanız yeterli olacaktır.

Paylaş Bağlantısı

Paylaş bağlantısını kullanarak bu yazıyı Twitter’da paylaşabilirsiniz. Bunu yaparak eklentiden daha çok kişinin faydalanmasını sağlayabilirsiniz. Bunu bir bağlantı koymadan direk eklentiyi kullanınca hesabınızdan paylaştırabilirdim ama bunu yapmak istemem. Eğer bir teşekkürü borç bilir ya da katkım olsun derseniz bu bağlantıyı kullanmanızı rica ederim.

RT’leri Kapat Bağlantısı

Eklentiye 1.3.2 sürümünde bu özelliği ekledim. Artık takip ettiklerinizin yaptığı RT’leri anasayfada görmek istemiyorsanız bu seçeneği kullanabilirsiniz.  Takip ettiklerinizin sayısına göre süresi değişebilir.

Direkt Mesajları (DM) Temizleme

dm silme

Eklentinin 1.4.8 sürümünde DM’leri temizleme özelliği ekledim. Hızlı bir şekilde lisedeki tüm mesajlarınızı, sadece gelen mesajları ya da sadece giden mesajları silebileceksiniz.

Seçenekler

secenekler

 

Seçeneklerde daha önce yukarıdaki fotoğrafta da gördüğünüz gibi takip sırasında isteğe bağlı filtre uygulayabilirsiniz. az-09 olarak tanımlanan kısım işaretlendiğinde eğer profilde Çince, Arapça, Japonca, Rusça, İbranice gibi latin alfabesi ile yazılmamış karakterler olduğunda o kullanıcıyı takip etmez.

Seçenekleri kaydettiğinizde tarayıcı verilerini temizleyene kadar ya da yeni değişiklik yapana kadar ayarlarınız kalır. Eklentiyi güncellediğinizde ayarlarlarınız kaybolmaz. Henüz çok fazla seçenek olmasa da ilerleyen tarihlerde geliştirmeye ve güncellemeye devam edeceğim.

Eklenti kurulumu / Güncelleme

Kurulum için eğer bir önceki yazımda bahsettiğim Tampermonkey ya da Greassmonkey eklentilerinden birini kullanıyorsanız bunları kurmanıza gerek yok. 2. adımı uygulayabilirsiniz.

Güncelleme için 2. adımı uygulamanız yeterlidir.

Chrome kullanıcıları

1 – Tampermonkey isimli eklentiyi kurun.

2 – Ücret ödedikten sonra göndereceğim bağlantıyla sol üstten install diyerek işlemi tamamlayın.

Ardından Twitter’ı yenileyerek bağlantıları görebilirsiniz.

Firefox Kullanıcıları

1- Greassmonkey isimli eklentiyi Add To Firefox butonuna tıklayarak kurun. Tarayıcıyı yeniden başlat uyarısına sol üstten cevap verin ve yeniden başlatın.

2-  Ücret ödedikten sonra göndereceğim bağlantıyla sol üstten install diyerek işlemi tamamlayın.

Ardından Twitter’ı yenileyerek bağlantıları görebilirsiniz.

Güncelleme işlemini eklentiyi kurduktan sonra seçenekler bölümündeki bağlantıdan yapabilirsiniz. Eğer güncel sürüm olduğu halde update butonu çıkmıyorsa güncelleme bağlantısında, tarayıcı önbelleğini temizleyip tekrar deneyin.

Ücretlendirme

Eklenti kullanımı artık ücretlidir.

Eklentiyi kullanacağınız her 10 hesaba kadar 10 TL ödemelisiniz.

Yani 1-10 hesap için 10 TL, 10-20 Hesap için 20 TL, 20-30 Hesap için 30 TL, 30-40 hesap için 40 TL…

Ödeme 1 defaya mahsustur, aylık ya da yıllık sınırlama yoktur.

Aktivasyon

Ödeme işlemini yaptığınızda ve para tarafıma ulaştığında eklentide kullanacağınız Twitter hesap adlarınızı göndereceksiniz. Hesap adlarının tamamını ödeme yaparken vermek zorun değilsiniz. 10 hesabınız olması şart değil. Ör. 3 hesabı ödeme yaparken verip daha sonra kalan hakkınız kadar hesap adı göndererek aktivasyon isteyebilirsiniz.

Hesap adlarınızı aktif edip eklenti için kurulum linkini göndereceğim.

Hesap adlarınız sadece aktivasyon için kullanılacaktır. 3. taraf kişilerle paylaşılmayacaktır.

Daha sonra eklentide kullanmak üzere hesap aktif ettirebilirsiniz. Ancak aktif ettirmek istediğiniz hesap adını bana bildirmeniz gerekecektir.

Ödeme İşlemi

Eklenti ücreti Finansbank Enpara  üzerinden alınacaktır. Finansbank hesap bilgileri için @nebigarci Twitter hesabından, İletişim sayfasından ya da yorum bırakarak bana ulaşabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Bilgisayarıma format atarsam ne olur?

 • Bilgisayarınıza format attığınızda kurulum için gönderdiğim bağlantıyı kullanarak tekrar kurabilir ve kullanmaya devam edebilirsiniz.

Aynı anda birden çok bilgisayarda çalışır mı?

 • Eklenti aynı anda birden çok bilgisayarda çalışır. Yani 3 adet bilgisayarınız varsa aktif ettiğim hesaplarla hepsinde eklentiyi kurup kullanabilirsiniz.

Twitter kullanıcı adımı değiştirdiğimde yine çalışır mı?

 • Kullanıcı adı değişikliklerinde eklenti yine hesabınızda çalışmaya devam eder.

Birden çok sekmede aynı anda işlem yaptırabilir miyim?

 • Eklenti Twitter arayüzünde çalıştığı için bazı işlemlerde bu sıkıntılı olabilir. Takip yaparken ya da DM gönderirken kişilerin yüklenmesi için sekmenin aktif olması gerekir. Favori ekleme gibi bazı işlemlerde sekmenin aktif olması şartı yoktur.

Eklenti 120 kişi takip edip duruyor neden?

 • 26.08.2015 tarihi itibariyle Twitter takip limitine yenisini ekledi. Günlük 1000 takip limitinin yanı sıra artık dakikada 120 kişiden fazla takip yapılamıyor. Eklenti seçeneklerinde yer alan takip hızını 500’den fazla bir rakam girerseniz dakikada 120 den az takip yapacağı için o limite takılmadan işleme devam edebilirsiniz. Eğer seçeneklerde takip hızı ayarını bulamadıysanız tarayıcı verilerini temizleyip eklentinin seçeneklerdeki güncelleme bağlantısını kullanın. Sonra seçeneklere gelip gerekli ayarı yapın.

Eklenti mobilde çalışır mı?

 • Eklentinin android uygulaması yoktur. Ancak mobil cihazınızın donanımı iyiyse Dolphin Tarayıcı ve Android Tampermonkey uygulamasını kurarak Dolphin’in masaüstü modunda eklentiyi çalıştırabilirsiniz. Ancak mobil üzerinde eklentinin sağlıklı çalışabileceği garantisini vermiyorum.

Daha önce aktif ettirdiğim hesapların yerine yeni hesap aktif ettirebilir miyim?

 • Hayır, Daha önce aktif ettirdiğiniz hesapları sildirip yerine yeni hesap aktif ettiremezsiniz. Yeni ekleteceğiniz hesaplar da ücrete tabiidir. Hesap satışı yapan bir kişinin sürekli yeni hesap açıp eskisini elden çıkardığını düşünürseniz neden “hayır” olduğunu anlayabilirsiniz.

Eklenti benim isteğim dışında reklam vb bir işlem yapar mı?

 • Eklenti kullanıcı isteği dışında herhangi bir reklam tweeti, direkt mesaj gönderme, takip, favori, retweet gibi işlemler kesinlikle yapmaz.

Hesapların hepsini aynı anda aktif ettirmemiz mi gerekiyor?

 • Hayır.  Hesap adlarının tamamını ödeme yaparken vermek zorun değilsiniz. 10 hesabınız olması şart değil. Ör. 3 hesabı ödeme yaparken verip daha sonra kalan hakkınız kadar hesap adı göndererek aktivasyon isteyebilirsiniz.

Güncellemelere ücret ödeyecek miyiz ?

 • Hayır.  Eklenti güncellemelerine ücret ödeme yok. Ücret tek seferliktir ve tek kriter hesap aktivasyonu sayısıdır.

 

Yenilikler

17.10.2016 –  v.2.2.9 çıktı. Bu sürümde DM silme özelliği geliştirildi.

05.07.2016 –  v.2.2.2 çıktı. Bu sürümde takipten çıkma hızı kullanıcı kontrolüne verildi.

04.07.2016 – v 2.2.0 çıktı. Bu sürümde takip etme ve takipten çıkma işlemlerinde kullanıcı yükleme sistemi geliştirildi. (Aşağı-yukarı hareket etmeden takip ve takipten çıkma işlemi)

28.03.2016 – v 2.0.0 çıktı. Arama sonuçlarında RT yapma özelliği eklendi. Fiyat bilgisi güncellendi.

29.02.2016 – v 1.7.1 çıktı. Takip edilen tüm kullanıcıları takipten çıkma seçeneği eklendi.

24.02.2016 – v 1.7.0 çıktı. Cinsiyete göre takip yapma özelliği eklendi.

15.01.2016 – v 1.6.3 çıktı. RT ve Beğeni, hız ve sayıları kullanıcı kontrolüne verildi. Menüyü açık bırakma seçeneği eklendi

31.12.2015 – v 1.6.1 çıktı. Anasayfadan yabancı hesapları takipten çıkma özelliği eklendi.

16.11.2015 – v 1.6.0 çıktı. Listede Beğeni ve Retweet yapma özelliği eklendi.

27.09.2015 – v 1.5.7 çıktı. Arama sonuçlarında ve hashtag sayfalarında favori yapma özelliği eklendi.

19.09.2015 – v 1.5.6 çıktı. RT yapma özelliği eklendi.

31.08.2015 – v 1.5.5 çıktı. Türkçe olmayan tweetleri favoriye eklememe seçeneği eklendi.

29.07.2015 – v 1.5.0 çıktı. Favori silme özelliği eklendi.

17.06.2015 – v 1.4.8 çıktı. DM’leri temizleme özelliği eklendi.

28.05.2015 – v 1.4.3 çıktı. Anasayfada bağlantı olan tweetleri fav yapmama seçeneği eklendi

27.05.2015 – v 1.4.2 çıktı. Artık anasayfada RT’leri dilerseniz gizleyebilirsiniz.

18.05.2015 – v 1.3.8 çıktı. Bir kişinin profilinde tüm tweetleri favori yapma özelliği eklendi.

14.05.2015 – v 1.3.4 çıktı. Kişi arama özelliği eklendi.

26.04.2016 itibari ile 2434 hesap aktif edilmiştir.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Sponsorlu Bağlantılar
Bu Makale 12 Sayfada 211 Yorum Aldı. Siz Ne Düşünüyorsunuz?
1 10 11 12
 1. Eklenti çok iyi fakat takip etme olayında sadece türk olanları takip edebilsek çok iyi olurdu yani yabancı takipcileri etme gibisinden

  • Zaten Türkçe isim kullananları yani kız ya da erkek dediğiniz zaman Türkleri takip etmiş oluyorsunuz. Bunun haricinde Twitter cinsiyet bilgisi vermediği için daha nokta atışı bir filtre uygulayamıyoruz.

 2. Retweetleri kaldırmak için eklentiye bir güncelleme gelebilir mesela kodlar hata verebiliyor bazen

 3. Hocam bugün aldım hesap kilit oldu biraz kullanınca neden olabilir acaba? 30 40 takip, 66 beğeni yapmıştı o kadar.

 4. Nisan 2016’da açıldı ondan olabilir mi hocam eklentiyi kullanıdığım an 30 kişi takip ediyor sonra kilitliyor mobil sms ile açabiliyorum. 🙁 bu durumda ne yapmalıyım?

 5. AlimuratkutvanAlimuratkutvan

  Hocam ben satın almak istiyorum hesap bilgileri alabilir miyim?

1 10 11 12

Spam Denetimi * Spam denetimi süresi doldu. Yenileyin.

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • CAN Ayfer Selci

  Hem twitter hem instagram eklentisini kullanıyorum. Gerçekten çok iyi. Fiyatı da gerçekten çok çok uygun. Elinize sağlık. Facebook için de bir çözüm bekliyoruz.
 • CAN CAN

  güzel
 • CAN Misafir

  s.a abi bu kod meselesini bende bir çoğü gibi kullanıyorum malum uzere kodlarada limit getirildi. 1: ana sayfadaki yani akıştaki her twite rt fav kodu 2 : rt yapılan twit sahibini takibe alma kodu (bu kod çok çok önemli çünkü artık cogunluk rt guruplarına yöneldi bu yuzden ana sayfamıza takibinde ol...
 • CAN Yaşar Semih Özdalcı

  Twitter'da takipçinizi arttırmak için çok basit bir sistem.
 • CAN Nebi Garcı

  Maalesef bazı hesaplarda bu sorun var hocam. Bildiğim bir yöntem de yok açıkçası.