Twitter’da Toplu Tweet Silme Kodu ve Kullanımı

02 11 2014 22:52 tarihinde, Kodlar, Twitter kategorisinde yazıldı. 57 yorum yapıldı, 63819 kez okundu

Twitter'da toplu tweet silme kodu ile tüm tweetleri uygulama kullanmadan silebilirsiniz. Yapmanız gereken tarayıcınızın geliştirici araçlarına girmek.

Bugün Twitter’da retweetleri topluca silmeniz için bir kod hazırlayıp bir önceki yazımda paylaşmıştım. Ancak istek üzereni tweetlere de el atmam gerekti ve şimdi paylaşacağım kodla tüm tweetleri (limitler hariç) silebileceksiniz.

Bildiğiniz gibi ülkemizde aç gözlü uygulamaseverlerimizin neden olduğu güvensizlikten ötürü Twitter uygulamalarına çekimser yaklaşıyoruz. Hesabımla giriş yapsam acaba benim adıma tweet atar mı, rt yapar mı gibi endişelerimiz mutlaka oluyor ve çoğu kez vazgeçiyoruz. Hatta öyle aç gözlüler var ki uygulamanın adını TweetDeck, Windows8 gibi isimler yaprak kullanıcının erişim izni kaldırmasını engellemeye yönelik işler peşindeler.

Uygulama kullanmadan ve her şeyi görerek birkaç satır kodla tarayıcınızın geliştirici araçları bölümünden diğer paylaştığım kodlarda olduğu gibi tweetlerinizi de silebilirsiniz.

Kodu uygulamadan önce profilinize girin. Eğer silmek istediğiniz sadece fotoğraf ve videolar ise fotoğraflar bölümüne, tüm tweetler ise tweetler bölümüne girin ve  eğer tarayıcınız Chrome ise CTRL+SHİFT+J yapın. Firefox kullanıyorsanız CTRL+SHİFT+K yapın ve Consolesekmesinde yer alan alana aşağıdaki kodu yapıştırın. Chrome’da console sekmesi aşağıdaki gibidir. Kodları uygulayacağınız alanı da görebilirsiniz.

ahsar takipci arttirma

 

➡ Tweet Silme Kodu

Kodda bilmeniz gereken en başta yer kac_tweet_atla bölümü. Buradaki rakamı ben 1 olarak belirledim. Ola ki profilinize sabitlenmiş önemli bir tweet vardır diye. Dilerseniz arttırabilirsiniz.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makale 4 Sayfada 57 Yorum Aldı. Siz Ne Düşünüyorsunuz?
 1. ”Gelişmiş arama’da ”Sonuç bulunamadı” çıkıyor. Baştan olmuyor bende?

 2. Her tweet için silme onayı istiyor?

  • Merhaba, Kodlar Twitter’ın güncellemelerinden etkilendiği için zamanla bazı fonksiyonlar çalışmaz olabiliyor. Twitter kodlarını Nega Twitter Araçları eklentisinde topluyorum. Eski kodların hepsini güncellemeye vaktim olmuyor. Eklenti üzerinde yoğunlaştığım için kodlarda işlev bozukluğu olabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Nebi Garcı Misafir

  Merhaba, bu islemi yapmam icin oncelikle tarayicidan instagram sifremi girmem mi gerekiyor.Cunku beni engelleyen birini benimde engelleyebilmem icin login olup engelle butonuna basmam gerekmiyor mu?
 • Nebi Garcı Misafir

  Eklenti gayet iyi kullanışlı, birde instagramın takip limitlerini spam olarak göreceği durumları bildirse çok güzel olur örneğin günlük "500 kişiden fazlasını takip ederseniz bu spam sayılır" gibi..
 • Nebi Garcı edman

  Beğeni ve yorum seçeneği çalışmıyor nedense. İşlem sırasına alındı diyor ama işlem yapmıyor. Çözümü nedir?
 • Nebi Garcı Misafir

  yeni gelen takipçilere otamatik dm özelliği gelecek mi böyle bir çalışma var mı teşekkürler
 • Nebi Garcı Misafir

  Teşekkür ederim. Dediğiniz linkten kontrol etmiştim. Görünmüyor. Bu durumda engelleyememiş mi oluyorum?