Ücretsiz Retweet Siteleri Hangileri?

09 11 2012 07:20 tarihinde, Twitter kategorisinde yazıldı. 2 yorum yapıldı, 20703 kez okundu

Twitter’da çok takipçiniz olması elbette sizin için oldukça önemlidir. Paylaşımlarınızın takipçileriniz ne kadar ise o kadar okunması demek. Takipçilerinizin çok olması için çok sık içerik girmemeli, sizi takip edenleri usandırmamalı ve düzenli yazmalısınız gibi önerileri boş verin. Takipçi mi yok deyip takibi bırakabiliyor herkes çünkü.

Takipçi sayınızı arttırmak için bir çok site var. Sizleri onlarla tanıştırmıştım daha önce. Buradan gözatabilirsiniz.  Ama takipçi sayınızı arttırmak yerine size daha iyi bir fikir sunayım. Artık takipçi arttıra siteleri gibi twitlerinizi RT ettiren siteler var. Bu siteler daha avantajlı tabiki. Peki neden?

Mesela sizin 1000 takipçiniz var. Bir şey paylaştınız ve 1000 kişi gördü. Ama bir paylaşımı RT yaptırdınız sizin 1000 takipçiniz gördü. 100 takipçisi olan biri RT etti 1100 oldu, 500 takipçisi olan biri daha RT etti 1600 oldu. 600 Takipçiniz varmış gibi haricen gösterim kazandınız. Kaldı ki zaten Retweet edildiğinde 2 RT değil bir site en az 20 RT kazandırıyor bir Tweetinize.

Şimdi izin verirseniz sizlere RT yaptıracağınız siteleri vereyim.

 RTDukkani.com

Retweetci.org

Twitteri.org

 RT Havuzu

Retweetci.com

Retweetle.com

RTdenizi

Denemediğim bir siteyi yazmadım. Bazıları sizin adınıza paylaşımda bulunabiliyor. Kullandıktan sonra zahmet olmazsa uygulama ayarlarından erişim iznini kaldırabilirsiniz ;-)  Bu arada rica ederim :)

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Kısa link:

 • Bunlar da İlginizi Çekebilir
  Bu Makale 2 Yorum Aldı. Siz Ne Düşünüyorsunuz?
  1. bide retweet.a4sn.com var ayrıca en alttaki aoret bizim adımıza rt yapıyor

  E-posta adresiniz yayınlanmayacakır.


  3 × 9 =

  Takipçileri

  Sponsorlu Bağlantılar

  Son Yorumlar

  • Nebi GARCI Bir Tweeti RT ve Fav Yapan Kullanıcıları Takip Edin
   Nebi Garcı


   Yani Tweetdeck üzerinde takip edilip edilmediğini kontrol etmek sonra istek göndermek zahmetli iş maalesef. Kolay gelsin.
  • Nebi GARCI Bir Tweeti RT ve Fav Yapan Kullanıcıları Takip Edin
   kaan


   Hocam twitter kaç kişi takip ettiğimizden değil de kaç defa takip butonuna tıkladığımızdan düşüyor,yani bir kişiye tıklayıp limiti doldurabiliyoruz.Büyük hesaplarla daha az takip yaptığıma göre bu mantıklı bence.Ben malesef kullanamayacağım.Cevaplar için teşekkürler.
  • Nebi GARCI Bir Tweeti RT ve Fav Yapan Kullanıcıları Takip Edin
   Nebi Garcı


   Tweetdeck uygulaması ile ilgili bir şeydir büyük ihtimal. Bir de Tweetdeck ile takip yaparken takip listedeki kullanıcıları daha önce takip ediyor olabiliyoruz. Yani takip edilen bir kişiye tekrar istek gönderdiğimiz için belki onu limite sayıyor olabilir ama öyle olsa saçma olur.
  • Nebi GARCI Bir Tweeti RT ve Fav Yapan Kullanıcıları Takip Edin
   kaan


   o uyarıyı biliyorum,asıl uyarı olup olmadığını anlamak için twitter üzerinden birkaç kişi takip ediyorum,takip limiti gerçekten dolmuş oluyor.Acaba aynı bilgisayardan birçok hesap yönetilmesini engelliyor olabilir mi
  • Nebi GARCI Bir Tweeti RT ve Fav Yapan Kullanıcıları Takip Edin
   Nebi Garcı


   Tweetdeck ile takip yaparken bazen takip limitinin dolması dışında 403 hatası alınabiliyor. Bu durumda yine limit doldu uyarısı veriyor. Takip limiti dolduğunda takip etmeyi tekrar başlatıp bunu deneyebilirsiniz ancak tam olarak 1000 kişi takip ediyor mu etmiyor mu diye hesap yapmadım.