Ücretsiz Retweet Siteleri Hangileri?

09 11 2012 07:20 tarihinde, Twitter kategorisinde yazıldı. 2 yorum yapıldı, 20960 kez okundu

Twitter’da çok takipçiniz olması elbette sizin için oldukça önemlidir. Paylaşımlarınızın takipçileriniz ne kadar ise o kadar okunması demek. Takipçilerinizin çok olması için çok sık içerik girmemeli, sizi takip edenleri usandırmamalı ve düzenli yazmalısınız gibi önerileri boş verin. Takipçi mi yok deyip takibi bırakabiliyor herkes çünkü.

Takipçi sayınızı arttırmak için bir çok site var. Sizleri onlarla tanıştırmıştım daha önce. Buradan gözatabilirsiniz.  Ama takipçi sayınızı arttırmak yerine size daha iyi bir fikir sunayım. Artık takipçi arttıra siteleri gibi twitlerinizi RT ettiren siteler var. Bu siteler daha avantajlı tabiki. Peki neden?

Mesela sizin 1000 takipçiniz var. Bir şey paylaştınız ve 1000 kişi gördü. Ama bir paylaşımı RT yaptırdınız sizin 1000 takipçiniz gördü. 100 takipçisi olan biri RT etti 1100 oldu, 500 takipçisi olan biri daha RT etti 1600 oldu. 600 Takipçiniz varmış gibi haricen gösterim kazandınız. Kaldı ki zaten Retweet edildiğinde 2 RT değil bir site en az 20 RT kazandırıyor bir Tweetinize.

Şimdi izin verirseniz sizlere RT yaptıracağınız siteleri vereyim.

 RTDukkani.com

Retweetci.org

Twitteri.org

 RT Havuzu

Retweetci.com

Retweetle.com

RTdenizi

Denemediğim bir siteyi yazmadım. Bazıları sizin adınıza paylaşımda bulunabiliyor. Kullandıktan sonra zahmet olmazsa uygulama ayarlarından erişim iznini kaldırabilirsiniz ;-)  Bu arada rica ederim :)

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir ya da yazıyı aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.


 • Bunlar da İlginizi Çekebilir
  Bu Makale 2 Yorum Aldı. Siz Ne Düşünüyorsunuz?
  1. bide retweet.a4sn.com var ayrıca en alttaki aoret bizim adımıza rt yapıyor


  × 5 = 25

  Sponsorlu Bağlantılar

  Son Yorumlar

  • Nebi GARCI Misafir

   Anladım doğru haklısın üstadım... Tamamdır dört göz ile bekliyorum. Tekrardan teşekkür ederim. ALLAH razı olsun üstadım . =)
  • Nebi GARCI Nebi Garcı

   Yazının sonunda bahsettiğim eklentiyi deneyin. Şuan için kodlarda iyileştirme yapacak zamanım yok maalesef.
  • Nebi GARCI Nebi Garcı

   Bildiğim kadarıyla yapılmıyor.
  • Nebi GARCI Nebi Garcı

   Firefox mu Chrome mu? ve nasıl bir hata aldınız?
  • Nebi GARCI Nebi Garcı

   Rt için iki aşama gerekir ama fav yapmayı zamanım olursa uğraşabilirim.