Urfalı Tıbbi Sekreterler Buluşuyor

02 03 2012 19:55 tarihinde, Sağlık kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 2401 kez okundu

Sağlıkta taşeronlaşmanın neden olduğu diplomalı işsiz sayısındaki artış tüm hızıyla devam ediyor. Bunun bir ürünü olarak diplomalı tıbbi sekreterler mağdur ediliyor, istihdam alanları kısıtlanıyor ve diplomanın değeri ayaklar altına alınıyor.

Tıbbi sekreterler olarak yapılan bu haksızlığın karşısında dik durmaya ve hak aramaya devam ediyoruz. Bunun yanı sıra tıbbi sekreterlik ve hasta kabul kurslarının kapatılması hakkında, Tıbbi Sekreterler Derneği’nin büyük çabaları ve mesleğine sahip çıkanların gerekli kurum ve kuruluşlarla görüşmeleri devam ediyor.

Yapılan çalışmalar çerçevesinde bir büyük adım da Şanlıurfalı meslektaşlarımızdan geldi.  04.03.2012 tarihinde  saat 13.00 da Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü Önü’nde toplanacak olan Urfalı tıbbi sekreterler, ÇALIŞANLARIN TEKRAR TERCİH YAPTIĞI, ALAN KONTROLÜNÜN OLMADIĞI ATAMALARA VE SAĞLIKTA TAŞERONLAŞMAYA HAYIR diyerek seslerini duyuracaklar.

Tıbbi sekreter olsun ya da olmasın, haksızlığa karşı durmak ve mağdur edilen tıbbi sekreterleri anlamak adına Şanlıurfalı herkesi davet ediyoruz.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Nebi Garcı

  Tampermonkey kurulumu için ingilizce bilmenize gerek yok. Mevcur şartlarda eklentiyi kurabiliyor olmanız lazım.
 • Anonim bayram

  ingilizcem yok bu yüzden tampermonkey i kuramadım yardımcı olur musunuz.
 • Anonim Misafir

  Hesabım kilitlendi telefonuma kimlik doğrulama kodu gelmesi lazım hesabıma girebilmem için ama kod gönderdik yazıyor gelmiyor lütfen yardımcı olur musun
 • Anonim Nebi Garcı

  Kod çalışıyor. Twitter bir şeyler değiştirmiş olmalı.
 • Anonim Nebi Garcı

  Sorun 2.6.0 sürümünde çözüldü. Eklentinizi güncelleyin.