Urfalı Tıbbi Sekreterler Buluşuyor

02 03 2012 19:55 tarihinde, Sağlık kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 2516 kez okundu

Sağlıkta taşeronlaşmanın neden olduğu diplomalı işsiz sayısındaki artış tüm hızıyla devam ediyor. Bunun bir ürünü olarak diplomalı tıbbi sekreterler mağdur ediliyor, istihdam alanları kısıtlanıyor ve diplomanın değeri ayaklar altına alınıyor.

Tıbbi sekreterler olarak yapılan bu haksızlığın karşısında dik durmaya ve hak aramaya devam ediyoruz. Bunun yanı sıra tıbbi sekreterlik ve hasta kabul kurslarının kapatılması hakkında, Tıbbi Sekreterler Derneği’nin büyük çabaları ve mesleğine sahip çıkanların gerekli kurum ve kuruluşlarla görüşmeleri devam ediyor.

Yapılan çalışmalar çerçevesinde bir büyük adım da Şanlıurfalı meslektaşlarımızdan geldi.  04.03.2012 tarihinde  saat 13.00 da Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü Önü’nde toplanacak olan Urfalı tıbbi sekreterler, ÇALIŞANLARIN TEKRAR TERCİH YAPTIĞI, ALAN KONTROLÜNÜN OLMADIĞI ATAMALARA VE SAĞLIKTA TAŞERONLAŞMAYA HAYIR diyerek seslerini duyuracaklar.

Tıbbi sekreter olsun ya da olmasın, haksızlığa karşı durmak ve mağdur edilen tıbbi sekreterleri anlamak adına Şanlıurfalı herkesi davet ediyoruz.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Mamos

  Merhaba öncelikle kolay gelsin hayalete düşmüş bi hesap nasıl kurtalabilir twitter destek'e ne gibi bi mesaj yazılmalıdır ve bu mesajın dili türkçe mi olmalıdır örnek bir mesajla bilgilendirir misiniz bizi
 • Anonim Nebi Garcı

  Bildiğim kadarıyla yok.
 • Anonim Misafir

  Selamünaleyküm Nebi bey. Twitlerimizi beğenenlerin listesini topluca alabileceğimiz bir kod var mı?Yardımınız için teşekkürler.
 • Anonim Burak Garcı

  AddMeFast gibi beğeni siteleri ve krediyle takipçi yollayan bir iki uygulama ve benzerleri Twitter Kuralları'na aykırı. Yani uymanız gereken, sadece limitler değil. Dolayısıyla Limiti aşmadığımız müddetçe istediğimiz gibi hareket edebilmemiz gerekmez mi? sorusuna hayır, istediğimiz gibi hareket edeb...
 • Anonim Misafir

  Merhaba Ben herhangi bir limit aşımı yapmamama rağmen hesabım sıklıkla kilitleniyor Gelen mesajda olağanüstü bir durumla karşılaşıldığı bahanesi gösteriliyor Kilidi açınca da takip ettiklerim sıfırlanmış gözüküyor Bu durumda da takipçilerimden bazıları benim yaptığımı düşünerek takipten çıkıyor Olan...