Urfalı Tıbbi Sekreterler Buluşuyor

02 03 2012 19:55 tarihinde, Sağlık kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 2675 kez okundu

Sağlıkta taşeronlaşmanın neden olduğu diplomalı işsiz sayısındaki artış tüm hızıyla devam ediyor. Bunun bir ürünü olarak diplomalı tıbbi sekreterler mağdur ediliyor, istihdam alanları kısıtlanıyor ve diplomanın değeri ayaklar altına alınıyor.

Tıbbi sekreterler olarak yapılan bu haksızlığın karşısında dik durmaya ve hak aramaya devam ediyoruz. Bunun yanı sıra tıbbi sekreterlik ve hasta kabul kurslarının kapatılması hakkında, Tıbbi Sekreterler Derneği’nin büyük çabaları ve mesleğine sahip çıkanların gerekli kurum ve kuruluşlarla görüşmeleri devam ediyor.

Yapılan çalışmalar çerçevesinde bir büyük adım da Şanlıurfalı meslektaşlarımızdan geldi.  04.03.2012 tarihinde  saat 13.00 da Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü Önü’nde toplanacak olan Urfalı tıbbi sekreterler, ÇALIŞANLARIN TEKRAR TERCİH YAPTIĞI, ALAN KONTROLÜNÜN OLMADIĞI ATAMALARA VE SAĞLIKTA TAŞERONLAŞMAYA HAYIR diyerek seslerini duyuracaklar.

Tıbbi sekreter olsun ya da olmasın, haksızlığa karşı durmak ve mağdur edilen tıbbi sekreterleri anlamak adına Şanlıurfalı herkesi davet ediyoruz.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Mehmet

  Gayet güzel bir anlatımda bulunmuşsunuz. Sayenizde öğrettiğiniz şekilde yaparak bir kişiyi engelledim bende.
 • Anonim Misafir

  Merhaba, ınstagram nega araç eklentisini almak istiyorum. Hesap bilgilerinizi atar mısınız?
 • Anonim Misafir

  yorum özelliği müthiş oldu hocam umarım zamanlı gönderi planlama özelliği de getirirsiniz de piyasadaki herkes sizin ekletiyi kullanır.
 • Anonim Mehmet

  İnstagram nega araç eklentisini iki ayrı hesabım için aldım kullanıyorum. Ücreti de gayet makul. Bir çok işime yaradı, takipçi sayısı arttırmada kesinlikle faydalı bir araç. Yeni eklenen yorum modülü etiket bazlı ve kullanıcı bazlı olur ise çok daha mükemmel olacak. Böyle yararlı bir uygulamayı oldu...
 • Anonim Nebi Garcı

  E-posta gönderildi