Viber Görüntülü Konuşma Hizmeti Başlattı

15 09 2014 12:57 tarihinde, Mobil Araçlar, Uygulamalar kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 3503 kez okundu

Viber görüntülü konuşma hizmeti vermeye başladı. Daha önce sadece sesli görüşme imkanı sağlayan Viber'de artık görüntülü arama da yapılabiliyor. Viber...

İnternetin hızla yaygınlaşmasıyla birlikte sosyal ağlar, mesajlaşma uygulamaları gibi bir çok iletişim hizmeti sağlayan yenilikler hayatımıza girdi.

Bazı sosyal ağlar üzerinde görüntülü konuşma imkanı sağlanabiliyor. Bunun yanı sıra sadece mesajlaşma ve görüntülü konuşma imkanı sağlayan uygulamalar da var. Bunlardan biri de Viber.

Viber görüntülü konuşma hizmetini yenilerde başlattı. Daha önce sadece sesli mesajlaşma imkanı varken, atık kullanıcılar Viber üzerinde Görüntülü ve sesli olarak görüşme yapabiliyor.

viber görüntülü konuşma

Geçtiğimiz günlerde 900 milyon dolara bir Japon firma tarafından satın alınan Viber, ilk  değişim ve yeniliklerden birini görüntülü görüşme üzerine yaptı. Android ve iOS cihaz kullanıcıları artık Viber uygulamasını güncelleyerek bu hizmeti almaya başlayabilirler.

Daha önce masaüstü uygulama ile görüntülü görüşmeyi yayına sokmuştu ancak mobil cihazlarda henüz yeni aktif oluyor.

Viber’in yeni sürümünde ayrıca QR code özelliği de destekleniyor.

Viber uygulamasını edinmek için http://www.viber.com/ adresini ziyaret edin.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Mehmet

  Gayet güzel bir anlatımda bulunmuşsunuz. Sayenizde öğrettiğiniz şekilde yaparak bir kişiyi engelledim bende.
 • Anonim Misafir

  Merhaba, ınstagram nega araç eklentisini almak istiyorum. Hesap bilgilerinizi atar mısınız?
 • Anonim Misafir

  yorum özelliği müthiş oldu hocam umarım zamanlı gönderi planlama özelliği de getirirsiniz de piyasadaki herkes sizin ekletiyi kullanır.
 • Anonim Mehmet

  İnstagram nega araç eklentisini iki ayrı hesabım için aldım kullanıyorum. Ücreti de gayet makul. Bir çok işime yaradı, takipçi sayısı arttırmada kesinlikle faydalı bir araç. Yeni eklenen yorum modülü etiket bazlı ve kullanıcı bazlı olur ise çok daha mükemmel olacak. Böyle yararlı bir uygulamayı oldu...
 • Anonim Nebi Garcı

  E-posta gönderildi