WhatsApp Web Artık Kullanılabilir

22 01 2015 16:52 tarihinde, Mobil Araçlar, Uygulamalar kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 2635 kez okundu

WhatsApp artık webden de erişilebilir ve kullanılabilir durumda. Bunun için herhangi bir uygulama vs yüklemenize gerek yok.

WhatsApp kullanıyorsanız artık herhangi bir android uygulamayı 3. taraf yazılımlar üzerinde kurup kendinizi yormadan direk web.whatsapp.com üzerinden giriş yapabilirsiniz.

Web whatsApp şimdilik sadece Chrome 36 ve üstü sürümlerde kullanılabiliyor.

Nasıl Aktif Edilir?

web whatsapp

1- WhatsApp’a webden bağlanmak için web.whatsapp.com‘a giriş yapmadan önce cep telefonunuzdan WhatsApp’ı güncelleyin ve son sürümü kullandığınızdan emin olun.

2- Ardından WhatsApp’ın mobil uygulamasına telefonunuzdan girin ve seçeneklerden WhatsApp Web’i seçin.

3- Ardından telefonunuzun kamerası aktif olacaktır. Şimdi bilgisayarınızdan web.whatsapp.com’a girin ve sol üstteki QR kodu telefonunuza odaklayarak okutun.

4- Okuma işlemi başarılı olduğunda zaten web’den kullanmanız için sayfa aktif olacaktır.

whatsapp web

web’den WhatsApp kullanıyorken telefonunuzda da açık olması gerektiğini unutmayın.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Spam Denetimi * Spam denetimi süresi doldu. Yenileyin.

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Mamos

  Merhaba öncelikle kolay gelsin hayalete düşmüş bi hesap nasıl kurtalabilir twitter destek'e ne gibi bi mesaj yazılmalıdır ve bu mesajın dili türkçe mi olmalıdır örnek bir mesajla bilgilendirir misiniz bizi
 • Anonim Nebi Garcı

  Bildiğim kadarıyla yok.
 • Anonim Misafir

  Selamünaleyküm Nebi bey. Twitlerimizi beğenenlerin listesini topluca alabileceğimiz bir kod var mı?Yardımınız için teşekkürler.
 • Anonim Burak Garcı

  AddMeFast gibi beğeni siteleri ve krediyle takipçi yollayan bir iki uygulama ve benzerleri Twitter Kuralları'na aykırı. Yani uymanız gereken, sadece limitler değil. Dolayısıyla Limiti aşmadığımız müddetçe istediğimiz gibi hareket edebilmemiz gerekmez mi? sorusuna hayır, istediğimiz gibi hareket edeb...
 • Anonim Misafir

  Merhaba Ben herhangi bir limit aşımı yapmamama rağmen hesabım sıklıkla kilitleniyor Gelen mesajda olağanüstü bir durumla karşılaşıldığı bahanesi gösteriliyor Kilidi açınca da takip ettiklerim sıfırlanmış gözüküyor Bu durumda da takipçilerimden bazıları benim yaptığımı düşünerek takipten çıkıyor Olan...