Xp’ye Darağacı Kuruldu, Son 800 Gün

01 02 2012 19:04 tarihinde, Bilgisayar kategorisinde yazıldı. 1 yorum yapıldı, 3495 kez okundu

Windows’un Xp’yi bitirme çabası sürüyor. Henüz Windows 7 kullanıcılarının Xp ‘ye ulaşamadığı bir gerçek. Fakat bu kadar kullanıcısı varken Windows’un Xp’den ne istediği sorusu hepinizin aklına gelmiştir. 7 ve 8’e olan ilgiyi arttırma çabaları gibi görünüyor olsa da Windows’un ne planladığı meçhul. Windows’un bir zamanlar göz bebeği  Xp desteğinin kesilmesi  için son 800 gün.

Microsoft’tan Stephen L Rose, Windows blogunda yaptığı açıklamada Microsoft’un Windows XP’den desteğini çekmesi için 800 günden az bir süre olduğunu belirtti. Kullanıcılardan, özellikle de işletmelerden bu süre içerisinde Windows 7‘ye geçiş yapmalarını istedi. Microsoft, daha önce deWindows XP‘den 8’e geçmek yerine önce Windows 7‘ye geçilmesi gerektiğini, buradan yapılacak yükseltmenin daha uyumlu olacağını belirtmişti.

Gözünüz korkmasın. Yaklaşık 2 yıl var.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makaleye 1 Yorum Yapıldı
 1. Gün geldi de geçti bile, en sevdiğim Windows versiyonu olan XP yi silecek değildim ya, o da duruyor Win 8 ile Win 7 nin yanında aynı bilgisayarda, Win 8 ile çalışmayan bazı programları, mesela Mighty Fax’ı kullanmak, ya da sırf nostalji için ara sıra takılıyorum XP ile..

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • motan Nebi Garcı

  https://www.instagram.com/accounts/access_tool/accounts_you_blocked adresine bilgisayardan girdiğinizde görünmesi gerek. O da sizi engellediyse görünmeyebilir
 • motan Misafir

  Merhaba. Bu şekilde bilgisayardan beni engelleyen kullanıcıyı engelledim fakat telefondaki instagram uygulanmasındaki hesabımda engellenenler listesinde görünmüyor. ne yapmak lazım?
 • motan Mehmet

  Gayet güzel bir anlatımda bulunmuşsunuz. Sayenizde öğrettiğiniz şekilde yaparak bir kişiyi engelledim bende.
 • motan Misafir

  Merhaba, ınstagram nega araç eklentisini almak istiyorum. Hesap bilgilerinizi atar mısınız?
 • motan Misafir

  yorum özelliği müthiş oldu hocam umarım zamanlı gönderi planlama özelliği de getirirsiniz de piyasadaki herkes sizin ekletiyi kullanır.