Yabancı Dizi İzleyenler İçin En Kolay İndirme Yolları

23 02 2014 12:57 tarihinde, İnternet kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 78719 kez okundu

Çoğumuzun en az bir tane takip ettiği yerli ya da yabancı dizi mutlaka vardır. Yerli dizilerde altyazı derdi olmadığı için internetten istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Yabancı dizi severlerin bir kısmı diziyi indirip izler, bir kısmı ise online olarak izler. Online dizi izleyenler için internet bağlantı hızında bir sorun olmamsı gerekir zira dizi izlerken donmalar can sıkıcı vakalardır.

Eğer takip ettiğiniz yabancı dizileri arşiv yapıyorsanız ya da indirip izliyorsanız sizlere yerli dizi indirme sitelerinin bitmek bilmeyen kısa url yönlendirmelerinden ve indirme sitelerinin bekleme zahmetinden kurtaracak birkaç adres tavsiye etmek isterim

Yabancı diziler için en iyi kaynak yabancı sitelerdir. Tavsiye edeceğim adresler de yabancı kaynaklar.

tv-release.net

tv-relase.netBu adreste indirmek istediğiniz dizinin kalitesini arama sonuçlarında filtreleyebilirsiniz. İndirmek istediğiniz diziyi bulduğunuzda en alttaki vidplay adresini kullanırsanız hız sınırı yaşamadan ve beklemeden indirebilirsiniz.

rls-center.com

relase center

Burada yine bir çok indirme sitesinin bağlantısı ve 480p, 720p gibi kalite seçenekleri sunuluyor. istediğiniz dizideki indirme bağlantılarından ryshare ve vidplay bağlantıları daha hızlı ve kolay indirmenize yardımcı olacaktır.

media-dl.com

media dl

Bu site arapça lakin bunun için isteye girmenize gerek yok. Şu bağlantıdan dizilerin arşivine kısaca ulaşabilirsiniz. İndirmek istediğiniz dizi bekleme yapmadan ve hız sınırı yaşamadan indirebilirsiniz.

popbrap.org

popbrap.org

Bu sitede mp3 ve diğer medya dosyalarını da bulabilirsiniz ancak dizi indirmek için de arşivi küçük de olsa güncel olduğu için ziyaret edilebilir. Yine bu sitenin de arşivine kısaca şu adresten ulaşabilirsiniz.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Misafir

  Hesabım kilitlendi telefonuma kimlik doğrulama kodu gelmesi lazım hesabıma girebilmem için ama kod gönderdik yazıyor gelmiyor lütfen yardımcı olur musun
 • Anonim Nebi Garcı

  Kod çalışıyor. Twitter bir şeyler değiştirmiş olmalı.
 • Anonim Nebi Garcı

  Sorun 2.6.0 sürümünde çözüldü. Eklentinizi güncelleyin.
 • Anonim onur

  Her şey çok güzel işliyor sabırsızlıkla beklediğim özellik hashtagde olan fotoları beğenme olayıda gelirse mükemmel olucak
 • Anonim Nebi Garcı

  Evet, programın ana amaçlarından biri takipçi kazanmak.