Yabancı Dizi İzleyenler İçin En Kolay İndirme Yolları

23 02 2014 12:57 tarihinde, İnternet kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 109699 kez okundu

Çoğumuzun en az bir tane takip ettiği yerli ya da yabancı dizi mutlaka vardır. Yerli dizilerde altyazı derdi olmadığı için internetten istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Yabancı dizi severlerin bir kısmı diziyi indirip izler, bir kısmı ise online olarak izler. Online dizi izleyenler için internet bağlantı hızında bir sorun olmamsı gerekir zira dizi izlerken donmalar can sıkıcı vakalardır.

Eğer takip ettiğiniz yabancı dizileri arşiv yapıyorsanız ya da indirip izliyorsanız sizlere yerli dizi indirme sitelerinin bitmek bilmeyen kısa url yönlendirmelerinden ve indirme sitelerinin bekleme zahmetinden kurtaracak birkaç adres tavsiye etmek isterim

Yabancı diziler için en iyi kaynak yabancı sitelerdir. Tavsiye edeceğim adresler de yabancı kaynaklar.

tv-release.net

tv-relase.netBu adreste indirmek istediğiniz dizinin kalitesini arama sonuçlarında filtreleyebilirsiniz. İndirmek istediğiniz diziyi bulduğunuzda en alttaki vidplay adresini kullanırsanız hız sınırı yaşamadan ve beklemeden indirebilirsiniz.

rls-center.com

relase center

Burada yine bir çok indirme sitesinin bağlantısı ve 480p, 720p gibi kalite seçenekleri sunuluyor. istediğiniz dizideki indirme bağlantılarından ryshare ve vidplay bağlantıları daha hızlı ve kolay indirmenize yardımcı olacaktır.

media-dl.com

media dl

Bu site arapça lakin bunun için isteye girmenize gerek yok. Şu bağlantıdan dizilerin arşivine kısaca ulaşabilirsiniz. İndirmek istediğiniz dizi bekleme yapmadan ve hız sınırı yaşamadan indirebilirsiniz.

popbrap.org

popbrap.org

Bu sitede mp3 ve diğer medya dosyalarını da bulabilirsiniz ancak dizi indirmek için de arşivi küçük de olsa güncel olduğu için ziyaret edilebilir. Yine bu sitenin de arşivine kısaca şu adresten ulaşabilirsiniz.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Mehmet

  Gayet güzel bir anlatımda bulunmuşsunuz. Sayenizde öğrettiğiniz şekilde yaparak bir kişiyi engelledim bende.
 • Anonim Misafir

  Merhaba, ınstagram nega araç eklentisini almak istiyorum. Hesap bilgilerinizi atar mısınız?
 • Anonim Misafir

  yorum özelliği müthiş oldu hocam umarım zamanlı gönderi planlama özelliği de getirirsiniz de piyasadaki herkes sizin ekletiyi kullanır.
 • Anonim Mehmet

  İnstagram nega araç eklentisini iki ayrı hesabım için aldım kullanıyorum. Ücreti de gayet makul. Bir çok işime yaradı, takipçi sayısı arttırmada kesinlikle faydalı bir araç. Yeni eklenen yorum modülü etiket bazlı ve kullanıcı bazlı olur ise çok daha mükemmel olacak. Böyle yararlı bir uygulamayı oldu...
 • Anonim Nebi Garcı

  E-posta gönderildi