Yandex Tema Seçeneği Yayında

01 04 2013 16:44 tarihinde, İnternet kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 3641 kez okundu

Türkiye pazarına hızlı bir giriş yapıp gittikçe daha geniş kullanıcı kitlesine sahip olan Yandex şimdi de site arkaplanı için tema seçeneği sunuyor.

Yandex’in son yeniliği olan Yandex Browser’dan sonra en çok göze çarpan yenilik olarak karşımıza çıkıyor.

http://www.yandex.com.tr/themes bağlantısından siz de kendi temanızı uygulayabilirsiniz.

Tema uygulamak için giriş yapmanıza gerek yok ancak çerezler silindiğinde tema da varsayılana dönebilir.

Yukarıdaki bağlantıya gittikten sonra en alt kısımdan tema küçük resimlerinden birine tıklayın. Beğendiğiniz temayı en alt kısımdan ” Temayı kaydet ” seçeneğine tıklayıp uygulayabilirsiniz.

yandex-temaEğer ihtiyacınız olan Yandex Browser için bir tema ise bu konuda sizlerle daha önce paylaştığım yazımı okuyabilirsiniz.

Yenilikleri ve kolaylıkları sizlerle paylaşmaya devam ediyorum. Takipte kalın 😉

 

 

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Mamos

  Merhaba öncelikle kolay gelsin hayalete düşmüş bi hesap nasıl kurtalabilir twitter destek'e ne gibi bi mesaj yazılmalıdır ve bu mesajın dili türkçe mi olmalıdır örnek bir mesajla bilgilendirir misiniz bizi
 • Anonim Nebi Garcı

  Bildiğim kadarıyla yok.
 • Anonim Misafir

  Selamünaleyküm Nebi bey. Twitlerimizi beğenenlerin listesini topluca alabileceğimiz bir kod var mı?Yardımınız için teşekkürler.
 • Anonim Burak Garcı

  AddMeFast gibi beğeni siteleri ve krediyle takipçi yollayan bir iki uygulama ve benzerleri Twitter Kuralları'na aykırı. Yani uymanız gereken, sadece limitler değil. Dolayısıyla Limiti aşmadığımız müddetçe istediğimiz gibi hareket edebilmemiz gerekmez mi? sorusuna hayır, istediğimiz gibi hareket edeb...
 • Anonim Misafir

  Merhaba Ben herhangi bir limit aşımı yapmamama rağmen hesabım sıklıkla kilitleniyor Gelen mesajda olağanüstü bir durumla karşılaşıldığı bahanesi gösteriliyor Kilidi açınca da takip ettiklerim sıfırlanmış gözüküyor Bu durumda da takipçilerimden bazıları benim yaptığımı düşünerek takipten çıkıyor Olan...