Arayan Numaralar Gözükmüyorsa Tıklayın

10 02 2012 15:00 tarihinde, Mobil Araçlar, Mobil İpuçları kategorisinde yazıldı. 2 yorum yapıldı, 15835 kez okundu

Sizce numara gizleme servisi nedir ? Bunu bilmeyen mi var? Demeyin. Vodafone servis tercihleri içerisindeki numara gizleme servisi sizin numaranızı gizlemiyor. Peki ne yapıyor? Sizin numara gizleme servisi deyince ilk aklınıza gelen şeyi yapmıyor. Başka numaralardan size gelen çağrıları gizliyor. Yanlış yazmadım, yanlış anlamadım, hatta denedim. Numaram karşı telefona giderken gözüksün diye kapattığım servis başıma neler açtı. Servisi kapattıktan sonra normalde olması gereken şey, benim numaram sizi aradığımda sizin telefonunuzda gizlenmeyecek yani gözükecek. Fakat bu servisi kapatınca beni arayan hiçbir kimsenin numarasını ve ismini göremez oldum. Tabi bu servisten ötürü bir problem olacağı hiç aklıma gelmiyor. Çünkü servisin açıklamasında vodafone servis tercihleri bölümünde şöyle yazıyor : “GSM numarasının karşı ekrana yansımasını engelleyen servistir.”

            Sanrım bu ifadeden hepimiz aynı şeyi anlıyoruz. Fakat bu servisin neden böyle bir görev yaptığını hiçbirimiz anlayamamışızdır. Eğer sizin de başınıza böyle bir şey gelir de hattınıza gelen çağrılarda numara ve isim göremezseniz şaşırmayın. Kesinlikle numara gizleme servisinizi aktif edin.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makale 2 Yorum Aldı. Siz Ne Düşünüyorsunuz?
 1. ben böyle rezalet görmedim ya. telefonuma format bile attım o stresle, aklıma bile gelmezdi numara gizleme servisinin başıma bunları getireceği… tam anlamıyla rezalet ya 🙂

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Nebi GARCI Nebi Garcı

  https://www.instagram.com/accounts/access_tool/accounts_you_blocked adresine bilgisayardan girdiğinizde görünmesi gerek. O da sizi engellediyse görünmeyebilir
 • Nebi GARCI Misafir

  Merhaba. Bu şekilde bilgisayardan beni engelleyen kullanıcıyı engelledim fakat telefondaki instagram uygulanmasındaki hesabımda engellenenler listesinde görünmüyor. ne yapmak lazım?
 • Nebi GARCI Mehmet

  Gayet güzel bir anlatımda bulunmuşsunuz. Sayenizde öğrettiğiniz şekilde yaparak bir kişiyi engelledim bende.
 • Nebi GARCI Misafir

  Merhaba, ınstagram nega araç eklentisini almak istiyorum. Hesap bilgilerinizi atar mısınız?
 • Nebi GARCI Misafir

  yorum özelliği müthiş oldu hocam umarım zamanlı gönderi planlama özelliği de getirirsiniz de piyasadaki herkes sizin ekletiyi kullanır.