Yeni Sosyal Ağ Globallshare’da Yerinizi Alın

15 09 2014 11:42 tarihinde, İnternet kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 3512 kez okundu

Globallshare nedir? Globallshare yeni sosyal ağ uygulamasıdır. Facebook benzeri sosyal ağdır. Globallshare Facebook'tan farklı özelliklere de sahip...

Sosyal paylaşım sitelerine her gün yenisi ekleniyor. Her biri yeni ve farklı özellikleri ile kullanıcılarına iddialı olduklarını gösterme çabasındalar.
Sosyal ağlar, kullanıcıların istekleri doğrultusunda hizmet verebildiği ölçüde büyür. Bu sebepler, kısıtlamalar ve kullanıcıya zaman kaybı olacak özelliklerden kaçınmaya çalışırlar.

Globallshare Nedir, Neden İddialı?

globallshare nedir

Globallshare, hisselerinin yüzde 70’ini kullanıcılarına dağıtıyor. 30 Eylül tarihine kadar üye olan kullanıcılar üye olup sitede kaldığı her gün için bir hisse kazanıyor.

Yıl sonunda açılacak olan markette hisselerin alım satımı yapılacağı belirtiliyor.

Üye olup paylaşım vb yaptığınız sürece aynı zamanda hisse kazanabileceğiniz bir site Globallshare.

Ücretsiz hisse alma işlemini aktif etmek için kayıt olduktan sonra sol kısımda GAZ-Dünya bağlantısına tıklayın ve aktif edin.

Dilediğiniz zaman devre dışı bırakabilirsiniz. Devre dışı bıraktığınızda kazanılan hisseleriniz kaybolmaz ve tekrar aktif etme şansınız mevcut.

GlobAllShare’ın diğer özelliklerini şu şekilde sayabiliriz.

Kendi reklamınızı yapabilirsiniz.

Dünya çapında herkesle sohbet edebilirsiniz.

Çok fazla paylaşım, arkadaş ekleme, Beğeni vb yaparak site sıralamasında üst sıralara çıkabilirsiniz.

Diğer sosyal ağlardaki bir çok özelliği burada bulabilirsiniz.

Kaydolmak ya da denemek için tıklayın.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Mamos

  Merhaba öncelikle kolay gelsin hayalete düşmüş bi hesap nasıl kurtalabilir twitter destek'e ne gibi bi mesaj yazılmalıdır ve bu mesajın dili türkçe mi olmalıdır örnek bir mesajla bilgilendirir misiniz bizi
 • Anonim Nebi Garcı

  Bildiğim kadarıyla yok.
 • Anonim Misafir

  Selamünaleyküm Nebi bey. Twitlerimizi beğenenlerin listesini topluca alabileceğimiz bir kod var mı?Yardımınız için teşekkürler.
 • Anonim Burak Garcı

  AddMeFast gibi beğeni siteleri ve krediyle takipçi yollayan bir iki uygulama ve benzerleri Twitter Kuralları'na aykırı. Yani uymanız gereken, sadece limitler değil. Dolayısıyla Limiti aşmadığımız müddetçe istediğimiz gibi hareket edebilmemiz gerekmez mi? sorusuna hayır, istediğimiz gibi hareket edeb...
 • Anonim Misafir

  Merhaba Ben herhangi bir limit aşımı yapmamama rağmen hesabım sıklıkla kilitleniyor Gelen mesajda olağanüstü bir durumla karşılaşıldığı bahanesi gösteriliyor Kilidi açınca da takip ettiklerim sıfırlanmış gözüküyor Bu durumda da takipçilerimden bazıları benim yaptığımı düşünerek takipten çıkıyor Olan...