Youtube Geçmişini Silme

26 09 2012 20:38 tarihinde, YouTube kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 15842 kez okundu

Youtube’un ingilizce olması ve artık izlenen videoların geçmiş listenizde gözükmesi bu listeyi temizleme ihtiyacını veya sorununu ortaya çıkarmış durumda.

Neden Türkçe olmadığı da ayrı bir sorun. Google’ın birçok Türkçe dil destekli servisi varken Türkiye’de bu kadar kullanıcısı olan bir sitede neden Türkçe dil desteği olmaz anlamış değilim. Onlar da anlasalar zaten olurdu.

Öncelikle Youtube servisinde geçmişinizin kaydolması için Google hesabınızla giriş yapmış durumda olmanız gerekiyor. Bu yüzden geçmişi silmek için de giriş yapmanız gerekir. Giriş yaptıktan sonra Youtube anasayfada sol köşedeki profil bilgilerinizin hemen sağında history linkini göreceksiniz. Tıkladığınızda daha önce izlemiş olduğunuz videoların listesi bulunan bir sayfaya dahil olacaksınız. Sayfanın ortasında ve en üstünde My viewing history  linki bulunmakta. Tıkladığınızda ise yeni bir sayfada geçmiş sayfasına dahil olursunuz. Burada üstte bulunan butonlardan clear all viewing history butonu aracılığıyla bütün video geçmişini temizleyebilirsiniz.

Siz siz olun, gizli saklı işler yapmayın;) hani olur ya ansızın bu seçeniği kaldırır…

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Nebi Garcı

  https://www.instagram.com/accounts/access_tool/accounts_you_blocked adresine bilgisayardan girdiğinizde görünmesi gerek. O da sizi engellediyse görünmeyebilir
 • Anonim Misafir

  Merhaba. Bu şekilde bilgisayardan beni engelleyen kullanıcıyı engelledim fakat telefondaki instagram uygulanmasındaki hesabımda engellenenler listesinde görünmüyor. ne yapmak lazım?
 • Anonim Mehmet

  Gayet güzel bir anlatımda bulunmuşsunuz. Sayenizde öğrettiğiniz şekilde yaparak bir kişiyi engelledim bende.
 • Anonim Misafir

  Merhaba, ınstagram nega araç eklentisini almak istiyorum. Hesap bilgilerinizi atar mısınız?
 • Anonim Misafir

  yorum özelliği müthiş oldu hocam umarım zamanlı gönderi planlama özelliği de getirirsiniz de piyasadaki herkes sizin ekletiyi kullanır.