Youtube Geçmişini Silme

26 09 2012 20:38 tarihinde, YouTube kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 15250 kez okundu

Youtube’un ingilizce olması ve artık izlenen videoların geçmiş listenizde gözükmesi bu listeyi temizleme ihtiyacını veya sorununu ortaya çıkarmış durumda.

Neden Türkçe olmadığı da ayrı bir sorun. Google’ın birçok Türkçe dil destekli servisi varken Türkiye’de bu kadar kullanıcısı olan bir sitede neden Türkçe dil desteği olmaz anlamış değilim. Onlar da anlasalar zaten olurdu.

Öncelikle Youtube servisinde geçmişinizin kaydolması için Google hesabınızla giriş yapmış durumda olmanız gerekiyor. Bu yüzden geçmişi silmek için de giriş yapmanız gerekir. Giriş yaptıktan sonra Youtube anasayfada sol köşedeki profil bilgilerinizin hemen sağında history linkini göreceksiniz. Tıkladığınızda daha önce izlemiş olduğunuz videoların listesi bulunan bir sayfaya dahil olacaksınız. Sayfanın ortasında ve en üstünde My viewing history  linki bulunmakta. Tıkladığınızda ise yeni bir sayfada geçmiş sayfasına dahil olursunuz. Burada üstte bulunan butonlardan clear all viewing history butonu aracılığıyla bütün video geçmişini temizleyebilirsiniz.

Siz siz olun, gizli saklı işler yapmayın;) hani olur ya ansızın bu seçeniği kaldırır…

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Misafir

  Hesabım kilitlendi telefonuma kimlik doğrulama kodu gelmesi lazım hesabıma girebilmem için ama kod gönderdik yazıyor gelmiyor lütfen yardımcı olur musun
 • Anonim Nebi Garcı

  Kod çalışıyor. Twitter bir şeyler değiştirmiş olmalı.
 • Anonim Nebi Garcı

  Sorun 2.6.0 sürümünde çözüldü. Eklentinizi güncelleyin.
 • Anonim onur

  Her şey çok güzel işliyor sabırsızlıkla beklediğim özellik hashtagde olan fotoları beğenme olayıda gelirse mükemmel olucak
 • Anonim Nebi Garcı

  Evet, programın ana amaçlarından biri takipçi kazanmak.