Youtube Geçmişini Silme

26 09 2012 20:38 tarihinde, YouTube kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 15439 kez okundu

Youtube’un ingilizce olması ve artık izlenen videoların geçmiş listenizde gözükmesi bu listeyi temizleme ihtiyacını veya sorununu ortaya çıkarmış durumda.

Neden Türkçe olmadığı da ayrı bir sorun. Google’ın birçok Türkçe dil destekli servisi varken Türkiye’de bu kadar kullanıcısı olan bir sitede neden Türkçe dil desteği olmaz anlamış değilim. Onlar da anlasalar zaten olurdu.

Öncelikle Youtube servisinde geçmişinizin kaydolması için Google hesabınızla giriş yapmış durumda olmanız gerekiyor. Bu yüzden geçmişi silmek için de giriş yapmanız gerekir. Giriş yaptıktan sonra Youtube anasayfada sol köşedeki profil bilgilerinizin hemen sağında history linkini göreceksiniz. Tıkladığınızda daha önce izlemiş olduğunuz videoların listesi bulunan bir sayfaya dahil olacaksınız. Sayfanın ortasında ve en üstünde My viewing history  linki bulunmakta. Tıkladığınızda ise yeni bir sayfada geçmiş sayfasına dahil olursunuz. Burada üstte bulunan butonlardan clear all viewing history butonu aracılığıyla bütün video geçmişini temizleyebilirsiniz.

Siz siz olun, gizli saklı işler yapmayın;) hani olur ya ansızın bu seçeniği kaldırır…

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Misafir

  Kardeşim ben hesap doğrulaması yaparken @gmail yerine @gmal yazmışım ve hesap kitlendi bundan ötürü bi bilgin var mı nasıl alabilirim hesabı
 • Anonim Misafir

  evet
 • Anonim Nebi Garcı

  Mesajı 20 dakikada bir atmak üzere zamanlamaktan mı bahsediyorsunuz?
 • Anonim Misafir

  merhabalar kod için teşekkür ederim. birşey merak ediyorum. 20 dakikada bir olarak programlama şansımız var mıdır acaba?
 • Anonim selçuk ünal

  twitter hesabım kilitlendi sadece e-posta onaylayıp sıfırlama yapmam gerekiyor fakat e posta adresimi hatırlamıyorum nasıl giriş yapabilirim