Youtube Videolarını Açmadan Önizleme Yapın

11 12 2012 20:01 tarihinde, YouTube kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 4113 kez okundu

Youtube yeni nesil bir tv ve radyo görevi yapan bir internet sitesi hiç şüphesiz. Burada günün bir çok saatini geçiren meraklılar, bağımlılar, müzikseverler, aşıklar, maşuklar…

Açıkçası işinizi kolaylaştırmak için sizlere bir eklentiden bahsedeceğim. Youtube’da bir video izlemek için sağ menide küçük resimleri yer alan videolara tıklamanız sayfaya gitmeniz gerekir. İnternete mobil modem ile giriyorsanız bu daha da bir çileye haline gelebilir. Bunun için bu eklenti sizlere oldukça yararlı olacaktır.

Eklentinin işlevi tam olarak bir videoyu oynatmadan belirli zaman aralıklarındaki ekran görüntülerini slayt halinde size göstermesidir. Yani bir videonun üzerine gelip beklediğinizde hiçbir işlem yapmadan o videoda ne var ne yok öğrenebilirsiniz.

Bu kolaylıktan faydalanmak için Google Crome kullanıyor olmalısınız.  Eklentiyi buradan indirin ve keyfinize bakın ..

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Mehmet

  Gayet güzel bir anlatımda bulunmuşsunuz. Sayenizde öğrettiğiniz şekilde yaparak bir kişiyi engelledim bende.
 • Anonim Misafir

  Merhaba, ınstagram nega araç eklentisini almak istiyorum. Hesap bilgilerinizi atar mısınız?
 • Anonim Misafir

  yorum özelliği müthiş oldu hocam umarım zamanlı gönderi planlama özelliği de getirirsiniz de piyasadaki herkes sizin ekletiyi kullanır.
 • Anonim Mehmet

  İnstagram nega araç eklentisini iki ayrı hesabım için aldım kullanıyorum. Ücreti de gayet makul. Bir çok işime yaradı, takipçi sayısı arttırmada kesinlikle faydalı bir araç. Yeni eklenen yorum modülü etiket bazlı ve kullanıcı bazlı olur ise çok daha mükemmel olacak. Böyle yararlı bir uygulamayı oldu...
 • Anonim Nebi Garcı

  E-posta gönderildi