YouTube’a Rakip mi Geliyor?

03 04 2013 12:34 tarihinde, YouTube kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 3065 kez okundu

mixbit-logoVideo paylaşım siteleri arasında en gözdesi olan YouTube için rakip olmayı planlayan bir site yakında hizmete girebilir.

YouTube 1 nisan şakası olarak kapatılacaklarını açıklamıştı. Buna atıfta bulunarak Twitter hesabından projesini paylaşan YouTube’un kurucularından  Chad Hurley, 2 bin 95 $ karşılığında aldıkları alan adı ile yakında hizmete gireceklerini açıkladı.

Bu proje ile YouTube’a rakip olacaklarını açıklayan Chad Hurley, Servis hizmete girdiğinde MP4 formatındaki videoların sürekli olarak oynatılabileceğini de ifade etti.

Sitenin tam olarak ne zaman aktif olacağının bilinmemesi ile birlikte Nisan 2013’te açılacağına dair rivayetler de mevcut.

Sitenin henüz tam olarak aktif olmamış halini görmek için mixbit.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Rekabetin kaliteyi artırması dileğiyle…

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Mamos

  Merhaba öncelikle kolay gelsin hayalete düşmüş bi hesap nasıl kurtalabilir twitter destek'e ne gibi bi mesaj yazılmalıdır ve bu mesajın dili türkçe mi olmalıdır örnek bir mesajla bilgilendirir misiniz bizi
 • Anonim Nebi Garcı

  Bildiğim kadarıyla yok.
 • Anonim Misafir

  Selamünaleyküm Nebi bey. Twitlerimizi beğenenlerin listesini topluca alabileceğimiz bir kod var mı?Yardımınız için teşekkürler.
 • Anonim Burak Garcı

  AddMeFast gibi beğeni siteleri ve krediyle takipçi yollayan bir iki uygulama ve benzerleri Twitter Kuralları'na aykırı. Yani uymanız gereken, sadece limitler değil. Dolayısıyla Limiti aşmadığımız müddetçe istediğimiz gibi hareket edebilmemiz gerekmez mi? sorusuna hayır, istediğimiz gibi hareket edeb...
 • Anonim Misafir

  Merhaba Ben herhangi bir limit aşımı yapmamama rağmen hesabım sıklıkla kilitleniyor Gelen mesajda olağanüstü bir durumla karşılaşıldığı bahanesi gösteriliyor Kilidi açınca da takip ettiklerim sıfırlanmış gözüküyor Bu durumda da takipçilerimden bazıları benim yaptığımı düşünerek takipten çıkıyor Olan...